21 грудня 2017 року з 12.00 по 12.30 в місті Харкові в приміщені прес-центру «НАКИПЕЛО» (вул. Свободи, 7/9, бізнес-центр «Параллель’50», перший поверх) відбудеться презентація проектів – локальних ініціатив учасників проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади».

Організатори заходу -  ГО «Молодіжна Альтернатива» та регіональний координатор проекту – Харківська обласна спілка «Молодіжні Ініціативи».

Протягом жовтня-листопада в рамках учасниками проекту, молодими активістами з числа ВПО та приймаючих громад було реалізовано більше ніж 15 соціальних проектів. Найбільше проектів було реалізовано Вінницькій області – 6. 4 проекти було реалізовано в Дніпропетровській області, 3 в Херсонській, та по 3 проекти в Харківській, Запорізькій, Львівській областях. Мета проектів – сприяти інтеграції молоді з числа ВПО  в приймаючі громади.

В рамках даного заходу будуть представлені ініціативи та проекти, розроблені та реалізовані учасниками в Харківській області:

  • Валентина Смачило , «Сприяння інтеграції молоді з числа ВПО у м. Харкові в місцеву громаду шляхом участі у квест – маршруті «Спільна історія»
  • Іван Чубукін, «Клуб інтерактивного розвитку талантів. Місто Чугуїв» 
  • Євгенія Ставицька, «Благодійний музичний вечір тих, хто не чує»

 Учасники розкажуть про власний досвід реалізації проектів від ідеї до її втілення, про активне залучення до реалізації різних зацікавлених сторін та про результати роботи. Ми переконані, що презентація буде інтерактивною, пізнавальною та цікавою. 

 

 Мета проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади» - сприяння інтеграції ВПО з числа молоді у нові громади шляхом реалізація спільних проектів за участю ВПО і місцевої громади. Проект реалізується в Вінницькій, Львівській, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській та Запорізькій областях.

Завдання проекту:

  • сприяння та підтримка інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО з числа молоді у приймаючих громадах;
  • залучення широкого кола членів громади з числа молоді до участі у соціальних заходах спільно з ВПО з числа молоді, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування;
  • розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Проект фінансується Посольством США.

December 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6