24 листопада о 13:00 в приміщені прес-центру «Накипело» (Харків, вул. Свободи, 7/9, бізнес-центр «Параллель’50», перший поверх, nakipelo.ua) підбили підсумки всеукраїнського проекту «Єдність у розмаїтті: подолання стереотипів і конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України». Він охопив Харківську, Херсонську, Дніпропетровську, Миколаївську, Тернопільську, Львівську, Луганську, Донецьку і Хмельницьку області. У проекті взяли участь молоді люди віком від 25 до 35 років.

«Метою заходу було дати можливість людям з різних частин країни пізнати один одного, обмінятися проблемними аспектами, які існують в їх житті, але головне - це руйнування стереотипів», - розповідає кандидат економічних наук і учасниця проекту Валерія Єсіна.

Соціальна ініціатива являє собою десять обмінних проектів, під час яких учасники відвідували лекції та воркшопи в різних куточках України. За результатами поїздки групи учасників повинні були розробити соціальний проект.

Кращими визнали проект-діалог «У громаді» з міста Добропілля і «Чаювання по Фрейду», придуманий хлопцями з Херсона. Останній спрямований на надання безкоштовної психологічної допомоги підліткам. При цьому зустрічі будуть проходити в неформальній обстановці - в затишному кафе за чашкою чаю. Вони розділили третє місце. Друге зайняв проект з Тернополя під назвою «Mix of cultures», розроблений для подолання стереотипів і бар'єрів у спілкуванні між молодими людьми з різних країн. Першість взяв проект одеситів «Stereotype UA», спрямований на створення стереотипу, характерного для всього українського народу.

Відео-запис презентації

 

В результаті 10 обмінних поїздок учасниками було реалізовано 30 ініціатив (проектів) з наступних регіонах: Херсонська, Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська, Тернопільська, Львівська, Луганська, Донецька, Хмельницька, Запорізька та Одеська області. 

З ними можна ознайомитися тут: https://drive.google.com/open?id=0BxRikh2wFZxAWm9MQzl2ajhaUTg 

30 серпня 2016 року молоді реалізатори проектів були запрошені на фінал у м. Київ, де вони презентували свої локальні ініціативи та шляхом голосування обрали переможців. За результатами голосування серед присутніх було обрано переможців:

1 місце – проект «Stereotype UA» Георгі Мірцхулави з Одеси. 

Проект у ВК: https://vk.com/stereotypeua 

Проект у YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKptlLXTkTdg_vUXsQmkWPA 

Проекту у FB: https://www.facebook.com/stereotypeua/  

2 місце – проект «Mix of cultures» Світлани та Оксани Фаленди з Тернополя. 

Проект у ВК: https://vk.com/mixofcultures  

Проекту у FB: https://www.facebook.com/mixofcultures/  

Інформація про проект: http://lg.strichka.com/article/45293615

3 місце – поділили між собою 1) проект «Діалог у громаді» Аліни Вушкварек з Добропілля та 2) проект «Чаепитие по Фрейду» Іллі Деревянченка з Херсону.

Проект здійснюється ГО «Молодіжна Альтернатива» за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії.

August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
 Nate Solder Womens Jersey