Ставати успішніше треба разом - створюючи умови зростання і розвитку в партнерстві з огляду на інтереси різних сторін і зацікавлених осіб.

Багато з нас (окремі особистості, компанії, спільноти, асоціації, об'єднання) вже реалізували ті чи інші соціальні проекти, що говорить про зростання усвідомленості відповідальності кожного в забезпеченні нашого майбутнього. Але багато проблем, які стоять перед нашим суспільством, поки залишаються невирішеними, які вимагають нашого максимального участі!

Одну з таких завдань прагне вирішити проект #ITRecruit - програма IT-освіти для ветеранів АТО. Але здобути освіту - не дорівнює реалізувати можливість. В рамках даного проекту поставлена задача - спільно сформувати і реалізувати партнерські соціальні програми, які принесуть реальну користь всім їх учасникам. Треба з чогось починати! :)

 Даний майстер-клас - тільки початок великої спільної роботи, спрямованої на отримання вигод і ефектів в процесі реалізації партнерських соціальних програм.

Де і коли?

04 серпня 2016 року, IDP Business Space (вул. Отакара Яроша 18д)

 Що це?

  • Майстер-клас з елементами воркшопу;
  • Виділення специфічних характеристик соціально відповідальної діяльності в соціальній і бізнес-середовищі міста Харкова;
  • Знайомство з практиками розвинутих країн і компаній;
  • Створення власної партнерської моделі КСВ на базі усвідомленого вибору концепції, стратегії, програм та інструментів їх реалізації.

Для кого?

  • власників,
  • керівників,
  • менеджерів,
  • і всіх небайдужих.

Хочете конкретизації? Ми чекаємо топ-менеджерів (які формують основний пул цінностей компанії), директорів і менеджерів з розвитку, по маркетингу, з управління персоналом (ініціюють основні ціннісні зміни в компанії).

Що ми будемо робити?

Зовсім трохи слухати, а в основному об'єднувати теоретичні та практичні види активності - групову та індивідуальну роботу учасників, дискусію та обмін думками.

Ключове завдання цієї зустрічі - окреслити напрямки спільного руху вперед. Всіх проблем ми не вирішимо, але ознайомимося з теоретичними основами та практичним досвідом соціально відповідальної діяльності та стимулювання розвитку. 

ВАЖЛИВО! Участь абсолютно безкоштовно і вільно, але після реєстрації (заповніть форму за посиланням https://goo.gl/U4sjEo, напишіть в ЛС організаторам, приєднаєтеся до заходу)

Захід проводиться в рамках проекту #ITRecruit за підтримки Міжнародний фонд "Відродження", Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Kharkiv IT cluster і компанії BI-vers

PLG_JLLIKEPRO_DONATE_LINK
August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
 Nate Solder Womens Jersey