21 червня у Комп'ютерно-технологічному коледжі НТУ «ХПІ» пройшло відкрите заняття в рамках курсу «Оператор 3D-друку» для учасників проекту “‪#‎ІТ‬-Recruit2.0” – ветеранів АТО, що опановують нові спеціальності у галузі IT. Проект, метою якого є створення сталої системи надання послуг з працевлаштування, підвищення кваліфікації та навчання ветеранів АТО в сфері інформаційних технологій, реалізується Харківською обласною спілкою "Молодіжні Ініціативи" підтримки Міжнародного фонду "Відродження", Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, Харківського національного університету радіоелектроніки та Національого техничного університету "ХПІ".

 

Курс «Оператор 3D-друку» опановують 11 осіб, деякі з них поєднують його з контент-менеджментом і тестуванням програмного забезпечення. Курс є інтенсивним (1 місяць) та передбачає 40 годин лекційного матеріалу, 40 годин практики і два тижні реалізації реальних проектів і замовлень. 

У ході заняття учасники проекту продемонстрували навички з тримірного комп’ютерного моделювання та друку на спеціальних 3D-принтерах. 

Денис Ткачов, голова правління Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи», розповів про втілення ідеї проекту, звернувшись до учасників: «Наше завдання полягає в тому, щоб дати вам необхідні знання, вміння та навички, щоб ви змогли знайти роботу по новій спеціальності. Хоча ми й не можемо гарантувати працевлаштування, ми можемо навчити вас, підготувати до співбесід та всебічно сприяти в отриманні вами роботи», зазначив Денис. 

Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», наголосила на важливості реалізації зазначеного проекту, оскільки він є пілотним, а успішність його реалізації вплине на подальше розповсюдження та використання ідеї в аналогічних проектах по Україні. Окремо Олена розповіла про проект «Новий відлік», котрий також направлений на працевлаштування демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, але за іншим напрямом – створення власного бізнесу, зазначивши, що допомога демобілізованим воїнам АТО наразі є одним з основних пріоритетів Східноукраїнського відділення Міжнародного фонду "Відродження".

        

ЗМІ про захід:

ИЗ ВОЕННОГО В АЙТИШНИКИ. В ХАРЬКОВЕ ПРОДОЛЖАЮТСЯ КУРСЫ ПО ПЕРЕОБУЧЕНИЮ ДЕМОБИЛИЗОВАННЫХ БОЙЦОВ АТО (Новини АТН):

http://atn.ua/iz-voennogo-v-aytishniki-v-harkove-prodolzhayutsya-kursy-po-pereobucheniyu-demobilizovannyh-boycov

 Обучение и трудоустройство в IT-сфере. В Харькове проходит проект для ветеранов АТО (Харьковские известия):

http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/2183/1215404.html

У Харкові бійці опановують спеціальність програміста абсолютно безкоштовно (Телеканал "Україна"):

http://sobytiya.tv/stories/39483/ 

August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
 Nate Solder Womens Jersey