Перший етап проекту #ITRecruit був реалізований ХОС "Молодіжні Ініціативи" в період з 10 вересня по 11 грудня 2015 року.

21 випускник першого набору "рекрутів" (усі вони - демобілізовані військовослужбовці, що несли службу у зоні АТО) успішно пройшли навчання за курсом "тестувальник програмного забезпечення". Перший етап був реалізований виключно на волонтерських засадах за участі представників Харківського національного університету радіоелектроніки та декількох соціально відповідальних IT-компаній Харківщини. 

Другий етап проекту - "Формування сталої системи Надання послуг з соціальної адаптації ветеранів АТО #ITRecruit" - у грудні 2015 року був підтриманий МФ "Відродження". Початок другого етапу планується на середину січня 2016 року, термін його реалізації - 6 місяців.

Метою проекту є створення сталої системи надання послуг з працевлаштування, підвищення кваліфікації та навчання ветеранів АТО в сфері інформаційних технологій, що дозволить використовувати напрацювання проекту в довгостроковому періоді.

Протягом шести хвиль мобілізації було направлено для несення служби близько 9000 мешканців Харківщини, більшість з яких була відправлена безпосередньо в зону АТО. Ті, хто був призваний у перші три хвилі вже повернулися (повертаються) в рідні домівки.

Окрім короткострокових результатів у вигляді розробки навчальних програм та підготовки декількох груп фахівців за різними напрямами головною ідеєю проекту є створення сталої системи з підготовки кадрів для ІТ-індустрії Харкова із залученням ресурсів ІТ-компаній Харківщини на основі соціальної відповідальності та формування регіональної групи підтримки ветеранів АТО.

За інформацією Державної служби зайнятості з тих ветеранів АТО, що звернулися до них щодо пошуку нового місця роботи, є значний відсоток тих, хто хоче працевлаштуватися, отримавши нову спеціальність. Але, наразі служба занятості може проводити навчання водіїв, токарів, бухгалтерів та т.п. (тобто за простими , але не дуже витребуваними та високооплачуваними спеціальностями).

В рамках проекту передбачається проведення навчань для ветеранів АТО за напрямами: тестувальник програмного забезпечення, контент-менеджер, оператор 3-д принтеру. Також передбачається проведення широкої інформаційної кампанії, формування історій успіху, а також реалізація цілої низки комунікаційних заходів, спрямованих на залучення до проекту соціально відповідальних кампаній.

Сталість проекту (в тому числі фінансове забезпечення після закінчення фінансування проекту) буде забезпечено шляхом створення «групи підтримки ветеранів АТО», що буде частиною соціальних ініціатив окремих ІТ-компаній.

December 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6